بازرگانی

نتایج اولیه انتخابات اتاق بازرگانی خراسان رضوی اعلام شد

نتایج اولیه دهمین دوره از انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی خراسان رضوی اعلام شد.

به گزارش شنبه شب ایرنا به نقل از اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی خراسان رضوی، اسامی ۱۵ نفر منتخب این همپرسی در گروه های صنعت، معدن، تجارت و کشاورزی از سوی هیات نظارت بر انتخابات اتاق بازرگانی استان اسامی اعلام شد.

در انتخابات این دوره اتاق بازرگانی خراسان رضوی که از هشت صبح امروز تا ساعت ۱۸ ادامه داشت، ۶۹۰ نفر از واجدین شرایط رای خود را برای انتخاب ۱۵ عضو هیات نمایندگان دهم به صندوق انداختند.

پس از شمارش آرا، حسین محمدیان، احمد اثتی عشری، محمد حسین روشنک، محمود امتی، مجید محمدنژاد در گروه بازرگانی، محمد علی چمنیان، عبدالله یزدانبخش، حسین محمودی خراسانی، رضا حمیدی ازغدی، محمدمهدی شکورزاده در گروه صنعت منتخب این دوره از انتخابات شدند.

محمدرضا توکلی زاده، غلامرضا نازپرور صوفیانی در گروه معدن و فرهاد صفار سحرخیز، علی محمد شریعتی مقدم، احمد سلحشور در گروه کشاورزی از دیگر منتخبین این دوره از انتخابات در اتاق بازرگانی خراسان رضوی بودند.

این ۱۵ نفر از بین ۴۷ نامزد تایید شده دهمین دوره از انتخابات سراسری اتاق های بازرگانی کشور در خراسان رضوی بودند که بیشترین آرا را بدست آوردند و کرسی هیات نمایندگان اتاق بازرگانی استان را از آن خود کردند.

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینها را هم ببینید

بسته