بانک و بیمه

تاکید بر تهیه آیین نامه حمایت وصیانت از کارکنانی که به سالم سازی محیط اداری کمک میکنند در کمیته سلامت اداری بیمه مرکزی

چهاردهمین جلسه کمیته سلامت اداری و صیانت از حقوق مردم با حضور مجید بهزادپور، معاون توسعه مدیریت و منابع و مدیران کل ذیربط در بیمه مرکزی برگزار و موضوع ساز و کار شناسایی و تشویق کارکنان فعال در راه مبارزه با فساد و سالم سازی محیط اداری بررسی شد.

به گزارش پیام آوران اقتصاد و به نقل ازاداره کل روابط عمومی و امور بین الملل بیمه مرکزی این جلسه برای پیشگیری از پیشنهادات مفسده انگیز، جلوگیری از فساد های احتمالی، نظارت و بازرسی دقیق تر در راه مبارزه با فساد، و در راستای شناسایی ساز و کار، ارزیابی، مستند سازی و نظام مند شدن این اقدامات بر گزار شد .
در این جلسه مقرر گردید آیین نامه ای باعنوان حمایت و صیانت از افرادی که در اجرای وظایف محوله خود اقدامات مثبت، موثر و قابل توجه در راستای سالم سازی محیط اداری مانند عدم پذیرش انواع پیشنهادات و عدم تبانی انجام می دهند تهیه و ارائه گردد.
بر اساس این گزارش اعضای جلسه با تشویق و حمایت معنوی و مادی  کارکنانی که طی ضوابط پیش بینی شده در این آیین نامه اقدامات بازدارنده و تاثیرگذاری را ارائه نمایند نیز موافقت کردند.
گفتنی است جلسات کمیته سلامت بیمه مرکزی به ریاست مجید بهزادپور معاون توسعه مدیریت و منابع  و مدیران کل «بازرسي،حسابرسي داخلي و مبارزه با پولشويي»،  «توسعه سرمایه انسانی و پشتیبانی»، «حقوقی»،«امورمالی»،«حراست »و رییس«مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات» بصورت مداوم برگزار می‌شود.

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینها را هم ببینید

بسته