بانک و بیمهدیگر اخبار

پرداخت تسهیلات یک میلیون تومانی به بیش از ۱۹ میلیون خانوار یارانه بگیر

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی از پرداخت تسهیلات ده میلیون ریالی، به ۱۹ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۶۴۸ سرپرست خانوار (جمعا” به مبلغ بیش از ۱۹۳ هزار میلیارد ریال ) از هفته گذشته تا کنون خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، براساس اعلام مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی، بانک های عامل تا ساعت ۱۳ روز پنج شنبه مورخ ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، از تعداد دو میلیون و ۲۶۶ هزار و ۲۶۳ فقره تسهیلات قابل پرداخت به یارانه بگیران (براساس فهرست اعلامی از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها)، تعداد دو میلیون و ۲۵۱ هزار و ۶۴۴ فقره از تسهیلات موصوف را پرداخت (۹۹.۳ درصد) کرده است.

همچنین امکان واریز مابقی تسهیلات یاد شده نیز به دلایلی از جمله مسدودی حساب، شماره حساب اشتباه، عدم سازگاری شماره حساب با کدملی ارسالی،نامعتبر بودن اطلاعات معرفی شده و سایر خطاها میسر نشده است. طبیعی است برخی از این موارد در هفته آتی با همکاری سازمان هدفمندسازی یارانه رفع می شود.

با احتساب تسهیلات پرداختی مرحله اول (هفته گذشته) تا کنون از تعداد ۱۹ میلیون و ۴۱۵ هزار و ۵۷۹ خانوار معرفی شده از سوی سازمان هدفمندسازی یارانه ها، تعداد ۱۹ میلیون و ۳۶۰ هزار و ۶۴۸ سرپرست خانوار تسهیلات ده میلیون ریالی را دریافت کرده‌اند.

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *