مسکن

ساخت ۱۶۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در دماوند

فرماندار شهرستان دماوند از ساخت یکهزار و ۶۰۰ واحد نهضت ملی مسکن در این شهرستان خبر داد و گفت: اقدامات دستگاه‌های خدمات‌رسان جهت تکمیل پروژه نهضت ملی مسکن در دماوند تسریع یابد.

رضا طاهرخانی روز پنجشنبه در نشست شورای مسکن دماوند اظهار داشت: در دو نقطه مهک و جیلارد حدود یکهزار و ۶۰۰ واحد در حال ساخت است که هماهنگی‌های لازم در این زمینه با همکاران شهرستان صورت گرفته است.

وی افزود: کارها با نظم خاصی رو به جلو پیش می‌رود و فقط در برخی از تعاونی ها ثبت نام انجام شده اما در بحث واریزی ها کمی عقب هستند لذا ضرورت دارد که پیگیری ها انجام شود در تحویل مشکلی پیدا نکنیم.

فرماندار شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: دستگاه های خدمات رسان باید از هم اکنون کار انشعابات را آغاز کنند، سه شرکت خدمات رسان مشکل خاصی ندارند اما در حوزه برق مشکلاتی وجود داشت که امروز در حاشیه بازدید و جلسات معاون عمرانی دستورات لازم را به مجموعه برق استان صادر کرد لذا امیداست کار دستگاه های خدمات رسان به صورت هماهنگ با بنیاد مسکن و راه و شهرسازی آغاز شود.

مسکن مهر امام رضا (ع) دماوند پس از گذشت ۱۰ سال تحویل شهرداری دماوند شد

طاهرخانی بیان کرد: در مسکن مهر مهک بیش از ۱۰ سال است که افراد به صورت نامنظم ساکن شدند اما امسال متاسفانه مسکن مهر در مهک تحویل شهرداری نشده بود و خدمات به مردم ارائه نمی شد که موجب نارضایتی شهروندان در آن منطقه شده بود.

طاهرخانی ادامه داد: با پیگیری های انجام شده و تلاش و همکاری مسکن و شهرسازی استان و مجموعه شهری دماوند این اقدام انجام و امسال مسکن مهر تحویل شهرداری شد و شهرداری نیز در گام نخست خدمات خود را شروع کرده است اما از این حیث بسیار عقب هستیم و بایستی شاهد جهش در ارائه خدمات باشیم.

این مسئول تصریح کرد: در خصوص تحویل زمین ها همکاری راه و شهرسازی مثبت است،آخرین سرانه های تجاری بودند که به شهرداری تحویل داده شدند.

فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد: سرانه های ورزشی و سرانه های درمانی هم داریم که در بحث اعتبارات شاید محدودیت‌هایی برای این سازمان‌ها داشته باشیم لذا نیاز است متولیان امر و خیرین در این زمینه پای کار بیایند تا سرعت کار بیشتر شود.

وی گفت: در مجموعه سرانه های ورزشی مسکن مهر مجموعه سپاه آمادگی همکاری به محض واگذاری زمین را اعلام کرده است.

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *