دیگر اخبار

فعالیت انتخابانی مدیران و کارکنان بنیاد مستضعفان ممنوع است

رییس بنیاد مستضعفان با توجه به در پیش رو بودن انتخابات ۱۴۰۰، بخشنامه‌ای را خطاب به مدیران و کارکنان بنیاد صادر کرد که برپایه آن هرگونه فعالیت انتخاباتی ممنوع اعلام شده است.

به گزارش خبرگزاری پیام آوران اقتصاد به نقل از بنیاد مستضعفان، «سید پرویز فتاح» با توجه به در پیش رو بودن انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و همچنین انتخابات میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، بخشنامه‌ای را صادر کرد.

در این بخشنامه آمده است: با توجه به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا و نیز میان دوره‌ای مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری در ۲۸ خردادماه امسال، انجام هرگونه فعالیت تبلیغاتی و انتخاباتی توسط مدیران و کارکنان گروه بنیاد با ذکر سمت سازمانی و در ساعت‌های اداری و استفاده یا در اختیار گذاشتن وسایل و امکانات بنیاد، له یا علیه نامزدها اکیداً ممنوع است و تخطی از این بخش‌نامه و قوانین و مقررات انتخابات به منزله تخلف بوده و قابل رسیدگی و صدور رای در هیات‌های تخلفات اداری ذی‌ربط خواهد بود.

در ادامه بخش‌نامه مذکور تاکید شده است: سیاست این نهاد در همه ادوار گذشته و انتخابات پیش‌رو، کمک به ایجاد شور و نشاط سیاسی، انتخاباتی و جلب حضور و مشارکت حداکثری مردم است که این مهم فقط با تلاش برای امیدآفرینی و انجام امور محوله انجام خواهد شد.

نمایش بیشتر

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اینها را هم ببینید

بسته